O nás

Jsme nová tvář na realitním trhu s jedinečným postavením díky komplexním službám v oblasti finančního poradenství, pojištění a realit.

Tým certifikovaných specialistů vám bude k dispozici při prodeji, pronájmu, i při vyhledání vaší nové vysněné nemovitosti. Díky silné značce a 25letým zkušenostem ve finančním poradenství vám dokážeme navíc pomoci i v dalších oblastech, jako je správné nastavení financování hypotéky, majetkové a životní pojištění, spoření a investice.

Komplexní finanční poradenství

Známe podmínky bank a pojišťoven, dokážeme je porovnat a připravíme vám nabídku nejzajímavějších pojistek, hypoték nebo investic, abyste se mohli dobře rozhodnout.

KAPITOL Gold

Nabízíme klientům možnost investovat volné finanční prostředky i do cenných kovů, jako je zlato, stříbro a platina. Máte zájem o jednorázový nákup nebo o pravidelné spoření?

KAPITOL Autopojištění

Obchodním partnerům (autosalony a autobazary) dodáváme online systém na sjednání povinného ručení a havarijního pojištění. Zákazníkům to šetří čas, protože automobil je kvalitně pojištěn hned na místě.

Proč zvolit realitní kancelář KAPITOL Reality?
Budeme myslet i na ochranu vaší rodiny pro případ výpadku příjmu.
Zdarma zařídíme tržní odhad a znalecký posudek
Postaráme se o prodej vašeho bytu či domu za nejlepší cenu.
Nabízíme spoustu doplňkových služeb jako: Realitní a daňová poradna, vypracování smluv, vyřízení hypotéky, atd..

MANAGEMENT KAPITOLU

PŘEDSTAVENSTVO

Ing. Michal Pobuda

Předseda představenstva KAPITOLu

Ing. Radek Milion

Člen představenstva KAPITOLu

DOZORČÍ RADA

Jiří Sýkora

Předseda dozorčí rady KAPITOLu

Mgr. Filip Král

Člen dozorčí rady KAPITOLu

JUDr. Hana Machačová

Členka dozorčí rady KAPITOLu

Ing. Marek Blaha

Člen dozorčí rady KAPITOLu

Ing. Pavel Wiesner

Člen dozorčí rady KAPITOLu

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU KAPITOL Reality?

Vienna Insurance Group

Společnost KAPITOL patří do významné finanční skupiny Vienna Insurance Group (VIG), do které patří také nejvýznamnější společnosti rakouského a českého trhu – Wiener Städtische a Kooperativa.

  • Největší pojišťovací skupina ve střední a východní Evropě.
  • Vznikla z iniciativy rakouské pojišťovny Wiener Städtische.
  • Celkem (včetně Rakouska) sdružuje 50 společností ve 24 zemích.
  • Finanční síla Vienna Insurace Group byla ohodnocena mezinárodní ratingovou agenturou Standard and Poor´s vynikajícím stupněm A+ se stabilním výhledem.
  • Akcie VIG jsou obchodovány na vídeňské a pražské burze, kde patří ke spolehlivým titulům.

KAPITOL MYSLÍ I NA NAŠE NEJMENŠÍ

Nadační fond Kryštůfek se zaměřuje na podporu dětských pacientů, kteří se ocitnou v péči záchranářů, a také na edukaci dětí v oblasti poskytování první pomoci. Plyšového kamaráda Kryštůfka záchranáře obdrželo více než 38 000 dětí, za což patří velké poděkování všem štědrým dárcům.

V KAPITOLu, který je zakladatelem a majoritním dárcem nadačního fondu, jsme nesmírně vděční, že podpora jde přímo ke konkrétním dětem.

Více na webu nadace

Naše silné hodnoty

Komplexní nabídka

Díváme se na celý obchod se vždy v širších souvislostech. Před pořízením nové nemovitosti vám pomůžeme s prodejem či pronájmem stávajícího bydlení; doporučíme vhodnou kombinaci financování; nemovitost a domácnost pojistíme a pomůžeme s přepisem energií.

Důvěryhodnost

Víme, že důvěra se buduje velmi dlouhou dobu, ale dokáže zmizet během jediného okamžiku. Proto náš byznys stavíme především na hodnotách, jako jsou dobré vztahy, důvěryhodnost a pozitivní reference.

Odvaha měnit budoucnost

Chápeme, že změna bydlení je pro každého z nás velkým krokem, kdy se jedna pomyslná životní kapitola uzavírá, ale otevře se nová. S naším komplexním servisem služeb vám pomůžeme udělat dobré rozhodnutí a společně vytvoříme lepší životní příběhy.

Pozitivita a radost z práce

Máme velkou radost, když můžeme našim klientům pomoci k jejich novému vysněnému bydlení. Proto ke každému obchodu přistupujeme, jako by byl náš vlastní.

OZVĚTE SE NÁM

Poraďte se nezávazně a naprosto zdarma o vaší nemovitosti k prodeji, koupi nebo pronájmu. Rádi se sejdeme osobně.

Kontakt

NAŠE SLUŽBY

Široké portfolio nejen realitních služeb, to je jedinečná kombinace KAPITOL Reality a KAPITOL finanční poradenství.

Služby
Máte zájem spolupracovat s KAPITOLem?

Díky stabilitě zázemí, letitým zkušenostem, rozsáhlým investicím do modernizaci systémů a především díky půl milionu spokojených klientů máme co nabídnout začínajícím poradcům i zkušeným obchodníkům. Přesvědčte se sami.

Kariéra