Pojištění nemovitosti

Doporučujeme všem klientům kvalitní pojištění nemovitosti a domácnosti, aby se nemuseli bát, že přijdete o střechu nad hlavou. S naším pojištěním získáte navíc i vynikající asistenční služby, které vám pomohou v krizových situacích.

Chci nezávaznou kalkulaci

Jak vám pomůžeme?

  • Srovnáme aktuální nabídku pojištění všech našich obchodních partnerů dle vašich požadavků.
  • Dokážeme v pojištění nemovitosti zohlednit a nastavit i rizika, jako je vandalizmus, krádež, vytopení sousedů únikem vody, přepětí v el. síti nebo škodu způsobenou třetím osobám.
  • Nabídneme i důležité pojištění domácnosti, tzn. veškerého movitého majetku uvnitř domu.
  • Součástí dobrého pojištění nemovitosti a domácnosti jsou i asistenční služby, které oceníte, když si např. zabouchnete klíče doma nebo vám začne protékat pračka.

Jak to probíhá?

1
Úvodní schůzka

Na základě velikosti podlahové plochy, lokality a dalších parametrů zjistíme základní výši pojištění nemovitosti.

2
Rozsah pojištění

Společně projdeme všechny možnosti pojištění nemovitosti a domácnosti a dle vašich požadavků sestavíme jednotlivě výši rizik.

3
Srovnání nabídky

Díky srovnavačům pojištění dokážeme rychle vyhodnotit nabídku od našich obchodních partnerů dle vašich požadavků.

4
Sjednání pojištění

Vyberete si optimální pojištění nemovitosti a všech dalších rizik, o které jste měli zájem, a podepíšeme pojistnou smlouvu.

Na co si dát pozor

1. Dům a vše, co k němu patří

Zeptejte se, zda jsou v pojištění rodinného domu zahrnuty i vedlejší objekty na pozemku, jako je např. garáž, plot, kůlna, bazén apod.

2. Valorizace

Pokud chcete mít pojištění v pořádku i po několika letech, sjednejte si tzv. indexaci (valorizace pojistné částky). Budeme vám aktualizovat pojistnou částku a pojistné v závislosti na vývoji cen stavebních prací a materiálů. V případě vzniku škody vám pak nehrozí, že bychom vám snížili výplatu pojistného plnění z důvodu nesprávně stanovené výše pojistné částky.

3. Připojištění elektrického zařízení a spotřebičů

V dnešní době jsou elektrická zařízení jednou z nejnáchylnějších věcí, která mohou být poškozena přepětím, el. výbojem, bleskem nebo deštěm. Zjistěte si, zda máte v základní pojistce nemovitosti el. zařízení, jako např. klimatizace, kotel, zabezpečovací zařízení atd. V domácnosti lze připojistit běžné elektrické spotřebiče, jako je varná deska, trouba, mikrovlnka, vysavač, televize a jiné.

4. Výše spoluúčasti

Pojištění nemovitosti a majetku lze sjednat ve variantách bez spoluúčasti nebo se spoluúčastí. Spoluúčast je částka, kterou se spolupodílíte na náhradě škody. Za vyšší spoluúčast získáte slevu na pojistném – čím vyšší spoluúčast, tím nižší pojistné. Variantu spoluúčasti si dohodnete při sjednávání smlouvy.

Komplexní finanční poradenství je naše přidaná hodnota

Pomůžeme vám ve výběru a správném nastavení všech rizik u pojištění nemovitosti a domácnosti.

NEZÁVAZNĚ A ZDARMA.

* Povinné údaje
*
*
*