Příprava na prodej

Víme, jak zaujmout pozornost zájemců o vaši nemovitost. Máme k dispozici profesionály v oblasti fotografie, videa i homestagingu. Díky kvalitní prezentaci dokážete prodat nemovitost rychle a s lepší cenou.

Jak vám pomůžeme?

  • Prověříme technický i právní stav nemovitosti a doporučíme vhodné kroky, případně zajistíme vypracování PENB
  • S odborníky na homestaging navrhneme jednoduché úpravy interiéru, které zvýší zájem potenciálních kupců
  • Díky videoprohlídkám a 3D virtuálním prohlídkám šetříme čas všech zúčastněných, na osobní prohlídky pak přicházejí zájemci, kteří mají o nemovitost opravdu zájem.
  • Pomůžeme vám vyzdvihnout jedinečné kvality nemovitosti a dosáhnout maximálního prvního dojmu u zájemců
  • Vaši nemovitost označíme reklamní plachtou, aby si jí všimli lokální zájemci.

Homestaging

Díky naší specializované službě homestaging upravíme vaši nemovitost tak, aby se vyzdvihla kvalita a případně i prodejní cena bytu nebo domu. S profesionálním fotografem následně připravíme a zachytíme správné snímky včetně detailů, které usnadní pronájem nebo prodej nemovitosti.

Fotografie

V současnosti začíná většina kupujících s prvním výběrem nové nemovitosti pouze na základě fotografií na internetových stránkách realitních kanceláří nebo sociálních sítích. Díky kvalitním fotografiím dokážeme zvýšit počet zájemců o vaši nemovitost a urychlíme její prodej.

Videoprohlídka

U lukrativních nemovitostí dokážeme zvednout zájem u kupujících krátkou videoprohlídkou či dokonce 3D modelací daného objektu. Zájemci ušetří sobě i vám čas opakovanými prohlídkami nemovitosti a podstatně se zrychlí prodej.

Zařídíme pro vás

Energetické průkazy jsou chápány jako ukazatele spotřeby energie budovy, které dávají zájemcům o koupi či nájem domů a bytů možnost zhodnotit provozní náklady, popř. náklady na případnou rekonstrukci.

Pokud nemáte k dispozici energetický průkaz, musíte vaši nabídku v inzerci označit písmenem G, tedy nejméně výhodnou energetickou třídou. Průkaz vám rádi pomůžeme vyřídit.

Naše další služby

Právní servis

Všechny smlouvy, advokátní úschovu či předávací protokol nachystáme na míru jen pro vás.

Zjistit více

Financování

Známe podmínky jednotlivých bank a dokážeme vám zprostředkovat hypotéku dle vašich potřeb.

Zjistit více

Pojištění

Naši zkušení specialisté v oboru vám zprostředkují to nejlepší majetkové pojištění pro vaši novou nemovitost.

Zjistit více

Energie

V rámci našeho klientského servisu vám pomůžeme s přepisem a nastavením záloh všech energií.

Zjistit více

Prodejte nemovitost s námi za maximální tržní cenu

Pokud plánujete prodat svou nemovitost nebo jen probrat možnosti, vyplňte kontaktní formulář a makléř si s vámi dohodne osobní schůzku. Rychlý kontakt vám zaručí co nejrychlejší vystavení na inzertních portálech a tím i úspěšné nalezení zájemce.

* Povinné údaje
*
*
*